Biz Kimiz

Aurora Kurumsal

Aurora Yazılım

Aurora; Bunca Müşteri Portföyünü Aşağıdaki Özverili Değerlerinden Kazanıyor

web uzmanı
Uzmanlık

Yaptığı tüm yazılımlarda ve projelerde işinin ehli kişilerle çalışır.

Kaliteli Web Siteleri
Kalite Web Siteleri

Yaptığı tüm işlerinin ilk hedefinde kalite önceliği vardır.

müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri

Müşterilerine desteğini eksik etmeden onların istekleri için çalışırız.

ekip ruhu
Ekip Ruhu

Tüm proje, web sitesi ve yazılımlarda kendi ekibiyle uyum içinde çalışır

Güvenli Sunucular
Güvenlik

Her koşulda iyi sunucular ile çalışır olabilecek tehlikelere karşı önlemleri vardır.

strateji
Strateji

Her bir işe başlarken, iş alanıyla ilgili stratejik hedeflerini ortaya koyar.

zamanlama
Zamanlama

Web sitelerini müşterilerini zamanda teslim eder, karlılığı artırır.

Tutkulu web siteleri
Tutku

Bizler işimize de müşterilerimize de tam bir tutku ve aşkla bağlıyız.

Aurora Yazılım İşinizin Geleceğine Işık Tutuyor

Aurora hakkında bilmeniz gereken en önemli şey firmamızın tüm web sitesi, e-ticaret yazılımları ve seo’da Edremit’ten tüm Türkiye’ye uzanan ve geleceğim en iyi web tasarım ve yazılım firmalarından bir tanesi olacağıdır. 2006 Yılından bu yana ortalama 380 müşterisi ile işinizin geleceğine ışık tutarak, gelişen teknoloji ile her teknolojinin kendine özgü tasarım ve yazılım elemanlarını kullanan, sürekli kendini geliştiren yazılım firmasıdır. Aurora yazılımın önceliği her zaman kullanıcılarını ön planda tutarak onları en doğru hedef müşterilerine ulaştırmıştır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz; Aurora Yazılım, yaptığı tüm işlerinde standartların üstünde işler ortaya koyarak, çevikliği, çalışkanlığı ve verimliliği sayesinde müşterilerinin işlerine değer katacak şekilde onlara zamanında teslim işler ile hizmet öncesi ve sonrası destek sağlayarak, müşteri çıkarlarını en üst düzeyde tutup verimliliği sağlayan bir firma olmayı hedeflemiştir.
Vizyonumuz; Ülkemizin çağdaşlaşma sürecinin büyük bir parçası olan yazılım teknolojilerinin gelişmelerine katkıda bulunarak Türkiye’nin saygın İnteraktif yazılım firmaları arasında yer alıp, ulusal ve uluslararası alanda Aurora Yazılım olarak “bizde buradayız” demektir.

Çalışma Prensiplerimiz

Bizler çalışmaya başlamadan önce, yayın konusu olacak içeriklerin geliştirilmesi, anlaşılır olması ve size özgün tanıtım makaleleriyle firmanızı en iyi şekilde ifade etmesini hedefleriz. Bu sayede sizi en iyi şekilde tanıtabilmek ve sizi diğer firmalardan ayırt edilmesini sağlayacak en önemli adımı atmış oluruz.

Ardından firma, kurum veya şahsınıza uygun olabilecek tasarımları seçeneğinize sunarız. Beğendiğiniz tasarımlarımız tamamen sizi yansıtacak şekilde özgün olarak hazırlanır. Süreç tamamlanmasından sonra ilk yıl boyunca neredeyse tüm güncellemelerinizi ücretsiz olarak yapar yada sizin isteğiniz doğrultusunda firmanıza eğitim vererek siteyi en iyi şekilde kullanmanızı sağlarız.

İşinizin Geleceğine Işık Tutuyoruz

Kar Marjlarınızı Maksimum Seviyeye Çıkaracak Çalışmalar Sunuyoruz

Tecrübe

Aurora Yazılım, işlerini yaptığı tüm firmalara, internet tarafındaki çözümlerini ve tanıtımlarını en iyi şekilde yapmak amacı ile kuruldu. 2006 yılından bu zamana kadar, işini tamamladığı tüm firmalara bağlılığını gözeterek, kesin çözümler sunarak, web tasarım ve yazılım işinde en iyisi olmak amacıyla; en kaliteli, güvenli, hızlı ve en iyi tasarımlı siteleri müşterilerine sunmaktadır.

Aurora Yazılım çözümünü üstlendiği kuruluşların web tasarım ihtiyaçlarını karşılarken ne gibi dengelerinin olduğunu, ne istediklerini ve onlar için en iyi çözümün ne olacağını belirler ve uygular. Bu ihtiyaçların cevabı firmamızın uzmanlığındaki yüksek bilgi birikimleri sayesinde çözüme kavuşur.

En iyi adımları atacak iken ve tanıtma, sunuş planları ile hedefe, en elverişli ve en uygun bütçeyle ve müşterinin bu yatırımını boşa çıkarmayacak şekilde en iyiyi vermek için çalışır.

Aurora Yazılım gücünü tasarımlarını ve yazılımlarını müşterilerine en kaliteli şekilde sunarak, onların ihtiyaçlarına kesin çözüm sunarak planlı ve profesyonelce çalışmasından alır.

Aurora web tasarım firması; müşterileri ile olan samimiyeti ve uzun yıllardır sahip olduğu deneyimlerin getirdiği özgüven sayesinde işlerine de en iyi kaliteyi kolaylıka yansıtabilmektedir.

Kalite Anlayışı

Aurora web tasarım , yazılım ve proje geliştirme firması, 2006 dan bugüne kadar ortalama 400 firma, kurum ve kuruluşa web sitesi prjesi sunmuş ve bu projeleri bitirmiş bir firmadır. Bu büyüklükteki derin bir tecrübe web tasarım firmaları arasında bizi en önde tutan etmenlerden bir tanesidir.

Müşteri bağlılğını sadece kaliteli işler yapacağız düşüncesinin ortaya koyacağı başarılı işler düşünceleri ile işlerine yöne vermektedir.Bu bağlamda müşteri sayımız sürekli olarak artış grafiği çizmektedir.

Aurora web tasarım şunu biliyorki; müşteri memnuniyetini sağlayan şey kalite belgeleri veya müşteri çokluğunun öz güveni yerine; yaptığı tüm işlerinin, tüm müşterilerinin istek ve heyecanınlarını tek tek yakalayarak, istekle ve heyecanla yaptığı çalışmalarının ortaya çıkan sonuçlarının “işte bu” denmesinin keyfini yaşamak, kalite adına en büyük tescil belgesidir.

Kalite bilincinin her zaman farkında olan ve yöneticisinden tüm personellerine dek uzanan kalitenin bir kültür olduğu farkındalığıyla davranan Aurora web tasarım ve yazılım ajansı; müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutar ve bu tutarlılık çizgisinden asla şaşmadan yoluna devam eder.

Müşterilerini seçerek çalışan Aurora web tasarım; ülkemizde ki internet ve bilişim teknolojileri çevresindeki büyüyüşüne katkıda bulunmayı da bir ana bir görev olarak bilir.