Pazaryerleri Entegrasyonu İle Karlılığınızı Katlayın
N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Sanal Pazar ve E-PTT Avm Sitelerine Tüm Ürünlerinizi Tek Tık İle Gönderin

N11 ENTEGRASYONU

İster Web Sitenizden, İster Bayilik Aldığınız Bir Xml den tüm ürünlerinizi bir kerede N11.com da satışa açın. Tek panelden yönetim kolaylığı ile ürünlerinizi nereden satarsanız satın stoklarınız ve tüm ürün bilgileriniz anlık güncellensin. Aynı zamanda sınırsız olarak ürün yayına alabilir,
ürünlere göre kampanya tanımlamaları da yaptırabilirsiniz. Yine N11.Com da satılan ürünlerin kargo fişlerini sistemden otomatik olarak çıkartabilirsiniz. N11 ‘e gelen tüm siparişleriniz tek bir panelden kolayca yönetilir.

hepsiburadacom-logo

Hepsi Burada Entegrasyonu

Hepsiburada.com dan düşen tüm siparişleriniz anında sisteme düşer
Kargo entegrasyonumuz ile Hepsiburada dan gelen kargo kodun faturaya barkodu ile yazdırılması sağlanır.
Hepsiburada.com dan ürününüz satılır satılmaz tüm platformlarda ki o ürüne ait stoklarınız da anlık olarak güncellenir.
Hepsiburada.com’ dan düşen tüm siparişleriniz de ki müşteri bilgileri de sistemde saklanır ve geçmiş ait rapor tutabilirsiniz.
Hepsiburada.com da dilediğiniz kadar ürünü yayına alabilirsiniz.
Varyantı (Seçeneği) olan ürünler kolaylıkla entegratörümüz sayesinde anında sisteme dahil edilir.
Hepsiburada da aynı ürüne ait ürünlerin satıcılarının fiyatları arasında kıyaslama yapar en vermiş olduğunuz satış aralığı fiyatına göre en ucuz fiyat siz olursunuz.

GİTTİ GİDİYOR ENTEGRASYONU

İster Web Sitenizden, İster Bayilik Aldığınız Bir Xml den tüm ürünlerinizi bir kerede Gittigidiyor.com.com da satışa açın. Tek panelden yönetim kolaylığı ile ürünlerinizi nereden satarsanız satın stoklarınız ve tüm ürün bilgileriniz anlık güncellensin. Aynı zamanda sınırsız olarak ürün yayına alabilir,
ürünlere göre kampanya tanımlamaları da yaptırabilirsiniz. Yine Gittigidiyor.Com da satılan ürünlerin kargo fişlerini sistemden otomatik olarak çıkartabilirsiniz. Gittigidiyor’a gelen tüm siparişleriniz tek bir panelden kolayca yönetilir.

gittigidiyor