Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu yapan firmaların arasında bir seo firması olan Aurora Yazılım tüm Türkiye genelinde “Seo Hizmeti” vermektedir. Antalyada seo firmaları oldukça fazla sayıdadır. Fakat seo işlemi çok incelik isteyen çok özenle bir çalışma gerektiren bir iştir.

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu

Seo yaparken arama motorlarının bir çok isteği bulunmaktadır. Bu optimizasyonlar için bazen onlarca işlemi bütünleşik olarak yürütmek gerekir. Eğer bir kaç tanesini eksik yaparsanız seo gerçekleşmemiş olur. Örneğin siteniz için hazırladığınız anahtar kelimeler, açıklamalar ve site başlıklarını yapmak seo anlamına gelmez. Sitenize özgün yazılar yazmalı sık sık yazı girmeli ve kaliteli web sitelerine kalıcı backlink vermelisiniz.

Web site dosyalarını küçültmek

Bunların yanında sitenizin kodlama sistemini de en iyi şekilde optimize etmelisiniz. Bilmeyenler için sitenizin megabyte cinsinden de tamamen küçültülmesi gerekir. Aynı zamanda sitenizde ki sorgu sayılarınızı azaltmalı, minifiy işlemi yapmalı sitenizi olabildiğince çalışmasını bozmadan sıkıştırmalısınız.

Sitenizin kodlarını oldukça sadeleştirmeli, web standartlarına uygun olarak tasarlatmalısınız. Eğer mümkünse ssl sertifikası kullanmalı, alan adı yaşını uzun olacak şekilde satın almalısınız. Satın aldığınız hostingin (web alanının) trafiğini seo başarılı olduğunda trafiği kaldıracak şekilde olanından almalısınız. Aynı zamanda yine mümkün ise ve maddi olarak elverişli iseniz normal hosting yerine VDS gibi sunucular kullanmalısınız. Sunucunuzu optimize edilmiş sunuculardan seçmelisiniz.

Önemli Seo İpuçları

Bir çok kategori, alt kategori ve hatta altında bir alt kategorisine sahip olan e-ticaret gibi sistemlerde başlıklara anahtar kurallarına özen göstermelisiniz. Açıklama sınırını aşmadan doğru bir içerikle açıklama eklemelisiniz. Sitede ki yazılarınız minimum 300 kelimeye sahip olmalıdır. Yazılarınızın önemli kısımlarında bold veya italik yazı karakterlerini kullanmalısınız.

H1, H2, H3 gibi alt başlık taglarını sırayla be belirli hiyerarşi içinde kullanmalısınız. Örneğin web siteniz için Google search console kullanmalı sitenizdeki haritaları tanımlamalısınız. Arama motorunda çıkmış fakat silinmiş olan linkleri yine kendisi ile alakalı linklere 301 yönlendirmesi yapmalısınız.

Bölge seçimi yapmalı hreflang etiketini kullanmalı, esas sayfalarınız için canonical yapıyı mutlaka kullanmalısınız. Sitenize arama motorlarının ne sıklıkta gelmesini istediğinizi belirten meta etiketlerini kullanmalısınız. Süresi geçmiş dosyalarınızı htaccess dosyalarınızda arama motorlarına göstermelisiniz.  İtemscope ve schema.  org kombinasyonunu kullanmalısınız. Arama motorlarının hangi sayfaların takip edilip, takip edilmeyeceğini robots.txt dosyalarınızda allow ve disallow gibi seçenekleri kullanarak belirlemelisiniz.

Antalya için en iyi seo firmaları

Web sitenizi ve firmanızı Arama Motorları Haritalarına ve navigasyonlara bol resimler ile site adını da ekleyerek eklemelisiniz. Bir çok seo kontrol siteleri var. Bu sitelerden faydalanarak sitenizin seo durumunu optimize edilmiş halini kontrol edebilirsiniz. Örneğin pagespeed ten yaptığınız bir inceleme sonrasında size resimlerin optimize edilmiş halini de indireceğiniz bir dosyayı google size sunar. Aynı zamanda javascript ve css kodlarının optimize edilmiş halini indirebilirsiniz. Bunları kullanmadan önce yedek almanızı da tavsiye ederiz. Sitenizin durumunu sık sık kontrol etmeli ve bu çalışmaları uzunca bir süre denetlemelisiniz.

Sosyal imlemeleri ve link paylaşımını özenle ve dikkatle kaliteli sitelerden kullanır ve belirli aralıklarda gerçekleştirir iseniz sandbox a düşmeden yükselebilirsiniz. Tabi linkleriniz bu kaliteli sitelerden silinecek olursa işiniz zor. Kısacası hızlı açılan ve şartları yerine getiren siteler yükselirler. Yükselen siteler arasında çıkmanız sitenizin webde ki pazar durumuna göre er ya da geç çıkacaktır. Yeter ki özenle ve doğru zamanlama ile çalışın.

Alt Yapınızın Ne Olduğunun Hiç Bir Önemi Yoktur!

Web siteniz hangi alt yapıya sahip olursa olsun yukarıda ki işlemleri gerçekleştirdiğinizde arama motorlarında ilklerde yerini almayacak çıkmayacak site yoktur. İster ASP.NET MVC ile yapılsın, ister PHP, ister JSP, ister Python ile yapılsın. Dilerseniz wordpress dilerseniz opencart, drupal ile yapın. Yeter ki optimizasyonu doğru yapın. Görüyoruz ki her firma sadece haklı olarak kendi yaptığı yazılımı övmekte. Fakat seoya uygun yazılım alt yapısının hazırlanması ile doğru bir yol izlemek çok iyi bir yazılım bilgisinden de daha iyi olacaktır.

Seoda Garanti miyiz?

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu firmalarından fiyat alırken size garanti veren firmalara da ayrıca itibar göstermeyin. Buna açık yüreklilik ile söylüyoruz ki bizler de dahiliz. Eğer bir firma kendisini bir arama motoru sanıyorsa ciddi olarak yanılgı içerisindedir.

Çünkü belirli ve sık aralıklarda Arama Motorları Algoritmaları ve Trendleri sürekli olarak değişmektedir. Mesela 5 yıl önce mobil uyumlu sitelerin pek arama motorları yönünden önemi yoktu. Bugün ise bu çok önemli. Yine eskiden anahtar kelimeleri yazılara doldurmak modaydı şimdi ise sitenizi sandboxa ve spama düşmüş olarak bulabilirsiniz.

Antalya seo fiyatları ve Antalya Seo Ücretleri

Antalyada seo fiyatları sunarken size şöyle bir kolaylık tanımlıyoruz. Seo işleminiz, site konunuzun diğer firmaların yoğunluğu oranına göre rakip analizi ile belirliyoruz. Eğer bir antalyada bir lolipop firması iseniz seonuz kolaydır ve kısa sürecektir. Fakat bir otel iseniz veya inşaat firması iseniz işiniz biraz daha sürüyor. Bu örneği durumu kavramanız açısından verdik. Yani işinizin web ortamında ki pazarı da Antalya seo fiyatları ve seo ücretleri için önemlidir.

Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler de bizimle irtibata geçerek seo için fiyat isteyebilirsiniz. Firmamız Balıkesir Yazılım firması olarak çalışmaktadır. Fakat Aurora Yazılım için uzaklık ve bölgenin önemi yoktur. Yaptığımız işler interactive işlemlerdir. Müşterilerimiz ile bilgi alışverişi yaparken öncelikle yüz yüze, telefon ile, e-posta ile  whatsapp ile ve wetransfer gibi dosya paylaşımı yapan eklentiler ile dosya alışverişi yaparız. İşlerinizi titizlik ile yürütürüz. Sık sık raporlama hazırlar ve size sunarız. Yapılacak işleri bazı firmalar gibi öğüt vererek bunları şunları yapın demeden direk kendimiz yaparız.

Gerekmez! Fakat gereken durumlarda seyahat etmek bizim için çok kolaydır. İşinizi önemseriz. Seo yapmak dendiğinde aklınıza gelen ilk firmalardan biri olmak hedefindeyiz. Sizler de kaliteli seo çalışması yaptırmak ve sitenizi arama motorlarında hak ettiği yere taşımak istiyor iseniz bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Çünkü bizler her iş yaptığımız firmayı özümser ve ailemizden görürüz.

Daha detaylı bilgiler için.Antalya Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu firması olan Aurora’yı arayınız. Seo fiyatları uygun olarak çalışmaktayız. Siteniz için ücret talep ederken çalışacağımız ay boyunca aylık olarak sözleşme yapılır. Backlink, özgün makale yazımı kod optimizasyonları gibi tüm seo işlemleri ise fiyatımıza dahil olarak çalışırız. Tüm gizli maliyetlerden sizi koruruz. Kaliteli bir seo için AURORA YAZILIM

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.