Balıkesir Web Tasarım Yazılım ETicaret Seo

Balıkesir Web Tasarım Yazılım ETicaret Seo

Balıkesir Web Tasarım Yazılım ETicaret Seo

Balıkesir Web Tasarım Yazılım ETicaret Seo firması olan Aurora Yazılım Edremitte Hizmet veren bir web tasarımı ve yazılım firmasıdır. Edremitte 2007 den bu yana hizmet veren Aurora ilk olarak Nokta Ajans olarak hizmet vermiş 2017 ocak ayında Aurora olarak ismini değiştirmiştir.

Balıkesir Web Tasarım Yazılım ETicaret Seo

Yaptığı tüm işlerde iyi bir uzmanlı ve sıkı bir müşteri hizmetleri desteği ile iş yapan firmamız dünden bugüne ortalama 380 adet web sitesi yaparak sadece Balıkesir için çalışmamıştur. Balıkesirin Edremitte web tasarım, Bandırmada web tasarım, Ayvalıkta web tasarım, Bigadiçte web tasarım.  Sındırgıda web tasarım aynı zamanda yine Balıkesir Web tasarımın yanında Edremitte eticaret. Edremitte seo, bandırmada eticaret ve bandırma seo işlerinde çalışmaktadır.

Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firmamız kendi bulunduğu yer olan Edremit için bir çok site tasarımı da yapmıştır. Özellikle Edremit için referanslarımızı incelediğinizde İnşaat siteleri yapmaktadır. Aynı zamanda gıda ve zeytincilik üzreine E-Ticaret siteleri de bulunmaktadır. Edremit Körfezin’de bir çok zeytin satışı ve zeytinyağı satışı için eticaret sitelerimiz iyi derece de  satış yaptıabilmektedir.

Balıkesir Web Tasarım Firmaları

Burhaniye de Fırın web siteleri, Restaurant Web Siteleri gibi sitelerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda Burhaniye inşaat web siteleri tasarımlarıda mevcuttur. Yaptığımız E-Ticaret siteleri anahtar teslim olarak direk satışa hazır olarak sunulmaktadır. Ürünler belli bir miktara kadar tarafımızdan yüklenir. Tüm satış ödeme ve kargo modülleri tarafımızdan hazırlanarak eticaret sistemi satışa hazır olarak müşteriye verilir. Bankaların sanal posları ve güvenlik sertifikaları yine bizim tarafımızdan kurulur. Site tasarımları responsive yani mobil uyumludur.

Balıkesir E-Ticaret Yazılımı

Mobil cihazlardan da satış yapılabilmesi için her türlü kolaylık müşteriye sunulur. Yazılımımız; Online fatura çıkarma, Ürün, kategori ve müşterilerin excele aktarımı, excelden de ürün güncellemesi gibi tüm işlemleri yapabilmektedir.

Edremit web sitesi tasarımı firması olan Aurora, yaptığı kurumsal web siteleri ile de müşterilerinin kurumsal yapılarını en iyi şekilde ortaya çıkaracak tasarımları uygulamaktadır. Yaptığı web sitelerinin tümüne de Seo alt yapısını en iyi şekilde entegre eder. Ayrıca seo hizmeti isteyen firmalar için ise kapsamlı bir çalışma yapar. Seo yapılan siteler arama motorlarında ilk sıralarda yerini alır.

Edremit, burhaniye, ayvalık, bandırma, erdek,bigadiç, sındırgı, altınoluk ve gömeç web tasarım yazılım eticaret ve seo dendiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yaptığımız çalışmaları Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.