Aurora Yazılım Web Site Tasarımı ve E-Ticaret

Dijital Pazarlama Hizmeti

İnternet ortamında satış ve pazarlamanın tasarımı ve danışmanlık ile Aurora Yazılım; Digital Pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Dijital Pazarlama Artık Tercih değil! Bir İhtiyaç...

Firmaların dijital ortamda varlığını sürdürebilmeleri için bir mecburiyet haline gelen dijital pazarlama hizmetlerini gerekli olan tüm platformlar için sunuyoruz.

Çevrimiçi
Reklam Ağı

Tüm platformlar için geniş çaplı reklam hazırlığı, metin ve görsel hazırlıkları ile sunumları. 

Doğru Hedefleme
Organik Kazanç

Tüm dijital reklamların doğru şekilde hedeflemeleri yapılır. Gerçek alıcılarınız ile buluşmanız sağlanır.

Tüm Platformlar İçin Doğru Reklam Stratejileri

Dijital Dünyanın İçerisinde ki Zorlu Rekabet Arasında Hak Ettiğiniz Yeri Bulmanız İçin Firmanıza En Uygun Reklam Stratejilerini Geliştiriyoruz. Marka Tasarımınız İçin Tüm Adımları Doğru Atıyoruz.

ADWORDS AVANTAJLARI

Sizde Kendi Pazarınızda Büyük Bir Pay’a Sahip Olmak, Prestij Kazanmak İstiyorsanız Mutlaka Adwords Reklamı Vermelisiniz. Eğer Doğal Arama Sonuçlarında da Çıkmıyor Google Adwords’te de Reklam Vermiyorsanız. İnternet Ortamında Bilinirlik Kazanmanız Mümkün Değildir.

Neden Google Adwords Yaptırmalıyız

Google Adwords Hizmeti Alırsanız Firmanızı İlgilendiren Anahtar Kelimelerde İlk Sıradaki Yerinizi Anında Alırsınız. Bu Sayede Ürün veya Hizmetleriniz ile İlgilenen Kişiler Firmanız İle Doğrudan Etkileşime Geçmiş Olur.

Google’da İlk Sırada Olun

Müşterileriniz Sizin Ürününüz İle İlgileniyor Fakat Sizi Bulamıyorsa, Pazarda Sahip Olmanız Gereken Pay ‘ı Alamıyorsunuz Demektir. Sizi En Üstlere Taşıyacak Olan Fırsatın Sırrı Google Adwords Reklamlarına Sahip Olmanızdan Geçiyor.

Bütçeyi Siz Belirleyin

Sizin Belirleyeceğiniz Günlük TBM’lere Göre Kampanyalarınızı Hazırlıyoruz. Reklam Ağı veya Görüntülü Reklam Ağı ya da Google Merchant Servisi İle Hak ettiğiniz Değeri Size Sizin Belirlediğiniz Bütçelerle Kazandırıyoruz.