Dijital Reklam Re-Marketing, Mailing ve SMS

Dijital Reklamlar ile Pazarlamada Hem Kar Edin, Hem İşlerinizi Kolaylaştırın

Reklam Alışkanlıklarınızı Değiştirmenin Vakti Çoktan Gelmedi mi?

 

Artık herşey değişiyor! “Dijitial Reklam ve Pazarlama” Başlığı altında yaptığımız çalışmaları kapsamındaki Mailing (Toplu Mail), Re-Marketing (Yeniden Pazarlama) ve toplu SMS hizmetleri ile müşteri kaybetmeniz çok zor. Geri dönüş oranları çok yüksek olan dijital reklam pazarlama işlerinizi, satışlarınızı, tanıtılmanızı ve bilinirliği kat kat artırır.

 

Firmamız bu kaliteli reklam dönüşüm hizmetlerini piyasa şartlarına nispeten aynı kalitede ve çok daha uygun fiyatlara sizlere sunuyor. Sizin ayırdığınız bütçe kadarıyla firmanıza bir çok geri dönüş sağlamanız mümkün. Aurora Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetlerinin Dijital Reklam ve Pazarlama hizmetinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Google Adwords Reklamları

Bütçenizi Kendiniz Belirleyin Google’ da İlk Sırada ki Yerinizi Adwords Reklamları ile Hemen Alın

Google’ da Reklamlarınızı Anında Yayınlayın. Ürün veya Hizmetlerinizi Google Arama Motorunda Arayacak Olan Müşterilerinize Direk Olarak Sunun. Google’daki müşteri kitleniz, sunacağınız ürün veya hizmetler için tamamen kelimeyi aradığı anda işletmenizi bulsun. Siz ise Web Siteniz Tıklandığında Ödemenizi Yapın Üstelik Sizin Belirleyeceğiniz Bütçe ile. Şimdi Hemen Aurora Yazılımı Arayın Reklamınızı Hazırlayalım.

Yeniden Pazarlama ile Müşteri Kitlenizin Odağı Olun

“Re-Marketing Çalışmaları” Hedef Kitlenize Ulaşmanın En İyi Yolu

remarketing yeniden pazarlama

Dijital Pazarlama’nın Avantajları

Dijital Reklamlar ile Pazarlamada Hem Kar Etmenin Keyfini Çıkaracaksınız

Yeniden Pazarlama’da; Web Sitelerinize Giriş Yaparak Ürününüz, Firmanız veya Şahsınızla İlgilenen Ziyaretçileriniz Sitenizden Çıkış Yaptığında Ürününüzü Hatırlatmak Amacıyla Google ‘da Aratığı Sitelerin Yanlarında Reklam Banner ‘larınızı Görürler.Bu Saydede Müşterilerinizi Geri Kazanabilirsiniz.
Aynı zamanda;
Ziyaretçilerinizin Satın Alma Olasılığının En Yüksek Olduğu Anda Sizi Müşteriye Geri Sunarız
Mailing Hizmeti İle Toplu Mail Gönderdiğinizde Müşterileriniz Tüm Kampanyalarınızdan ve Ürünlerinizden Anında Haberdar Olur.
Mailing (Toplu Mail) Hizmetinde Size Tasarım Şablonları Sunarız. Bu Şablonlar İle Firmanız İçin En Uygun Şablonu Yaratabilirsiniz
Müşterilerinize Yasal Şartlar Çerçevesinde Toplu SMS Gönderebilirsiniz.

ADWORDS AVANTAJLARI

Sizde Kendi Pazarınızda Büyük Bir Pay’a Sahip Olmak, Prestij Kazanmak İstiyorsanız Mutlaka Adwords Reklamı Vermelisiniz. Eğer Doğal Arama Sonuçlarında da Çıkmıyor Google Adwords’te de Reklam Vermiyorsanız. İnternet Ortamında Bilinirlik Kazanmanız Mümkün Değildir.

Neden Google Adwords Yaptırmalıyız

Google Adwords Hizmeti Alırsanız Firmanızı İlgilendiren Anahtar Kelimelerde İlk Sıradaki Yerinizi Anında Alırsınız. Bu Sayede Ürün veya Hizmetleriniz ile İlgilenen Kişiler Firmanız İle Doğrudan Etkileşime Geçmiş Olur.

Google’da İlk Sırada Olun

Müşterileriniz Sizin Ürününüz İle İlgileniyor Fakat Sizi Bulamıyorsa, Pazarda Sahip Olmanız Gereken Pay ‘ı Alamıyorsunuz Demektir. Sizi En Üstlere Taşıyacak Olan Fırsatın Sırrı Google Adwords Reklamlarına Sahip Olmanızdan Geçiyor.

Bütçeyi Siz Belirleyin

Sizin Belirlerleyeceğiniz Günlük TBM lere Göre Kampayalarınızı Hazırlıyoruz. Reklam Ağı veya Görüntülü Reklam Ağı ya da Google Merchant Servisi İle Hakettiğiniz Değeri Size Sizin Belirlediğiniz Bütçelerle Kazandırıyoruz.