"E-Ticaret Yazılımı Ve Online Mağazalar "

İnternet alanındaki gelişmeler elbetteki firmaları hem iyi hemde kötü yönde yakından etkilemiştir. Firmalar rekabet açısından e-ticaret yazılımı ve online mağazalar açarak internet alanında kendilerini geliştirerek firmalarını bir adım öne taşımışlardır.

E-Ticaret Yazılımı Ve Online Mağazalar

Birçok e-ticaret yazılımı bulunmaktadır. e-ticaret yazılımı ve online mağazalar alanında seçim yaparken dikkatli olmalısınız. Bizim Aurora Yazılım olarak müşterilerimize sunduğumuz e-ticaret yazılımı müşterilerin tüm isteklerine göre şekillendirdiğimiz üzerinde değişiklik yapabildiğimiz opencart alt yapısını kullandığımız ve içerisinde birçok modül barındıran e-ticaret yazılımıdır. Firmaların e-ticaret sistemine geçerek ürünlerini internet üzerinden satması sadece 15 günde Aurora yazılım firmasının yaptığı e-ticaret yazılımı ile mümkün olmaktadır. Online mağazalar gün geçtikçe çoğalmakta ve firmalar arasında rekabet artmaktadır. Aurora yazılım tarafından kullanılan Opencart yazılımının web sitesi ile entegresi ve seo çalışmaları ile online mağazalar arasında bir adım öndesiniz.

Sizde Hemen E-Ticaret Yazılımı Ve Online Mağazanızı Açın Rahat Edin

Dükkan kirası , elektrik ve personel giderleri olmadan internetin bulunduğu her yerden  online mağazanızı yönetebilir ve ürünlerinizi müşterileriniz ile buluşturup müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Aurora yazılım ‘ ın kullandığı modüller ile ürünlerinizi ister banka havalesi isterseniz kredi kartına 12 taksitle satarak müşterilerinizin ödeme bütçesine göre online mağazanızı şekillendirebilir ve bu sayede ürünlerinizi daha çok insana ulaştırmış olursunuz. İki yıl önce online mağazalar internet üzerinde neredeyse yok denecek kadar azdı , şuan google üzerinden arama yaptığımızda neredeyse satış yapan firmaların yüzde 50 si online mağazalara geçiş yapmış durumdadır. Fakat , e-ticaret yazılımı ve online mağazalar üzerinden satış yapan firmalar standart e-ticaret yazılımı kullandıkları için karşımıza tek tip e-ticaret yazılımları çıkmaktadır. Aurora Yazılım sizleri tek tip e-ticaret yazılımdan kurtaracak ve farklı tasarımlar ile hem müşterilerinizin ilgisini çekecektir hemde sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Yazılımları

Günümüzde akıllı telefonların ve tabletlerin çoğalması ile birlikte bilgisayar üzerinden internete girilmez oldu. e-ticaret yazılımı ve online mağazalar açan firmalar e-ticaret yazılımları desteklemediği için büyük ölçüde zarara girdi. Aurora Yazılım olarak yapmış olduğumuz e-ticaret yazılımları tamamen mobil uyumlu olup müşterilerin telefon ve tablet üzerinden rahatça sipariş verip alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Online mağazanızı açmak için geç kalmayın , rekabetin arttığı her gün sizde ürünlerinizi tüm dünya ile buluşturun.