Gıda E-Ticaret Sitesi

gıda e-ticaret sitesi

Gıda E-Ticaret Sitesi

Gıda E-Ticaret Sitesi

Gıda e-ticaret sitesi her insanın yöresel lezzetlere ulaşması zor olmaktadır. Kimi şehir dışında kimi farklı ülkede olduğu için özlem duyduğu yöresel tatlara ulaşamamaktadır. Aurora Yazılım olarak yaptığımız e-ticaret siteleri ile  tüm insanların bir tıkla özlem duyduğu yöresel tatları internetten sipariş verip evine kadar gelmesini sağlıyoruz.  Bölgesel gıda üreticisiniz fakat dükkan açmak çok maliyetli ise sizi gıda e-ticaret sitesi yaptırmak için Aurora Yazılıma bekliyoruz.

E-Ticaret Sistemlerinde Pazaryerleri Entegrasyonu

Aurora Yazılım olarak yapmış olduğumuz E-Ticaret sistemlerinde pazaryerleri ve muhasebe entegrasyonları ile internet satışlarınızı hem arttırıyor hemde kolaylaştırıyoruz.  Gıda üzerine yaptığımız e-ticaret siteleri ile Balıkesir ili ile özleşmiş zeytin ve zeytinyağ satışı yapan firmaların hem satışlarını artırarak  hemde zeytin ve zeytinyağının tanıtımını yaparak  Edremit Körfezi’nin tüm dünya tarafından bilinmesini sağlıyoruz.  Genellikle hazır paket kullanarak  yapılan gıda e-ticaret sitesi müşterilerin isteklerini yerine getirememe gibi sorunlar ortaya çıkarmıştır. Aurora Yazılım her müşteriye farklı e-ticaret tasarımları yaparak ve müşterilerinin isteklerine göre siteyi şekillendirerek piyasadaki birçok e-ticaret yazılım firmasının önüne geçmeyi başarmıştır.

Ürününüz elinizde kaldı diye üzülmeyin.İster gıda e-ticaret sitesi isterseniz  Aurora Yazılım sayesinde ürünlerinizi e-ticaret sitesine yüklüyor ve hızlıca satılmasını sağlıyoruz. Aurora yazılım olarak tüm ürünlerinizi internet üzerinden satışını gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Yazılımları

Almak istediğiniz ürünleri ister bilgisayarınız yada tabletiniz isterseniz cep telefonlarınızdan satın alabilirsiniz.Aurora Yazılım olarak gıda e-ticaret sitesi yaparken en çok dikkat ettiğimiz responsive (mobil) uyumlu olmasıdır. Günümüz şartlarında telefon ve tablet üzerinden internete giren sayısı oldukça artmıştır. Bu yüzden yaptığımız tasarımları full responsive (mobil) uyumlu yaparak mobil üzerinden giren kitleninde gıda ürünlerinden faydalanmasını sağlıyoruz. Balıkesir’in en güzel zeytinyağını üreten Ayvalık ve Edremit ‘in zeytinyağ üreticileri Aurora Yazılım tarafından yapılan e-ticaret siteleri ile ürünlerini e-ticaret siteleri üzerinden satmaya başladılar ve kısa süre içerisinde cirolarını arttırmayı başarmışlardır. Sizlerde ürünleriniz sadece bölge halkı tarafından değil ,tüm dünyaya ulaşmasını istiyorsanız Aurora Yazılım ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

Yapılan gıda e-ticaret sitesi müşterilere 15 gün içinde teslim edilerek ürünlerini hızlıca internet üzerinden satmasını sağlıyoruz. E-ticaret sitelerinin bakımı güncellemesi Aurora Yazılım olarak 7-24 teknik destek ile sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.