Kurumsal ve Ticari
Web Site Tasarımları
Mobil Cihazlarınız ile Uyumlu Yeni Nesil, Son Teknoloji Web Site Tasarımları
Kolay Kullanıcı Arayüzü ve %100 Seo Uyumlu Siteler
Hemen Teklif Al

Profesyonel Web Tasarımı.

Kaliteli Web Yazılımları ve Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım firmamız; Bir Kurum, kuruluş veya şahısın ürünlerini, hizmetlerini, kurumsal yapısını dışa dönük olarak internet ortamında sergileyeceği vitrini web siteleridir. Bu Yapılar kendilerini en iyi biçimde ifade edemezler ise çok iyi bir firma dahi olsa dışarıda bırakacağı intiba bilmeyenler için kötü bir imaj bırakabilir.

Kuruluşların kendilerini en iyi şekilde ifade edeceği web sitelerini; kurumlarının renginden, logosundan ve kurumsal kimliğine kadar en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bir web tasarım ve yazılım firması olarak gelişen web teknolojilerine en uygun şekilde müşterimize teslim ediyor ve müşterimizin bizimle çalıştığı süreç içerisinde web tasarımı ile tüm destekleri kesin olarak yenilikçi bir yaklaşımla uyguluyoruz.

web tasarımı uzmanlığı
a

Seo Uyumlu Web Siteleri

Web Siteleriniz Arama Motorları Optimizasyonu Alt Yapısına En Uygun Şekilde Hazırlanıyor

Size sunduğumuz web siteleri alt yapı olarak google, bing, yahoo, yandex gibi arama motorları sitelerinde en elverişli ve verim getirecek seo alt yapısına uygun şekilde tasarlanıyor. Web sitelerinizin göz önünde olması için gereken tüm adımlar tarafımızdan atılıyor. Sitenize kurduğumuz seo eklentileri sayesinde kendi seonuzu kendiniz de yapabiliyor, sitenizi ilk sıralarda sergileyebiliyorsunuz.

 

Dilerseniz de tarafımızdan destek alarak yine sitenizin arama motorlarında ilk sıralara çıkması için tüm desteği bizden de alabiliyorsunuz. Aurora yaptığı sitelerin görsel kalitesi kadar, o sitelerin ilk sıralarda yer almasını da hem müşterisi açısından hem de kendi prestiji açısından görev edinmiştir.

Neden Aurora Web Tasarım

Web Tasarımı için Neden Aurora Yazılım

Müşterilerimize hem kolay, hem kullanışlı web sitesi panelleri sunuyor ve bu panellerin hem eğitimini veriyoruz. Siteleriniz günlük olarak yedekleniyor ve güvenlik risklerini en aza indiriyor. Aynı zamanda satış öncesi ve sonrası uygulamanızın tüm teknik desteğini veriyoruz. Siteleriniz hızlı, kaliteli ve güvenli sunucularda barınıyor. Hem barındırma ücretlerini uygun fiyata alıyor, hemde bu tür işlerle uğraşmıyorsunuz. Size ise kazanmak ve keyfini sürmek kalıyor. Web siteleriniz ise aşağıdaki özellikler ile tasarlanıyor, hazırlanıyor ve uygulanıyor…

Mobil Uyumlu

Hızlı Sunucular

Web Site Eğitimi

Güncel Tasarım

Güvenli Sunucular

7/24 Destek

Son Sürümler

Yedekleme

Sorunsuz Tasarım

webtasarımı
başarılı web siteleri
farklı web tasarımları
kaliteli web siteleri
website tasarimları

Web Tasarımı ve Uygulama Geliştirme Süreçleri

Web Tasarımında ki Yazılım ve Web Geliştirme Aşamalarımız.

Aurora Yazılım, Web Tasarım Hizmetleri Bir Web Sitesini Tasarlıyor İken Aşağıdaki Süreçleri Adım Adım İzleyerek Web Tasarım Sürecini Tamamlar.

Web Tasarımı Yapacağı Firmayı Analiz Eder, Firmanın Hedefine En Uygun Tasarım Şablonunu Uygular. Elde ettiği sonuçları müşterisi ile paylaşır ve tasarım becerilerini firmaya en yetkin şekilde tasarlama sürecine girer.Bu Süreçte Adım Adım Müşterisinin Kurumsal Kimliğine Uyacak En İyi Tasarımı Ortaya Koyar. Müşterilerimiz İle Tasarım Sürecinde Birlikte Ortak Bir Çalışmaya Gireriz ve Bu Aşamada Müşterilerimizden Aldığımız Tüm Bilgileri Web Sitesinde Yayınlarız. Tasarım Süreci Sonunda ise Yapılması İstenen Tüm Değişiklikleri Birer Birer Uygularız. Ayrıca Küçük Site Güncellemelerinden de Kesinlikle Ücret Talep Etmeyiz. Sizi Gizli Maliyetler ile Asla Boğmayız.

a
Yaratıcı Web Uygulamaları
E-Ticaret, Emlak, Otomotiv, Sağlık, İnşaat Gibi Tüm Sektörlerde Kesin ve Kalıcı Çözümler
a

Web Sitelerimiz Yönetim Panellidir. Müşterilerimizinde Tüm Güncellemelerini Rahatlıkla Yapabileceği Şekilde Tasarlanmıştır. Müşterilerimiz İçin Panelde Güncelleme Yapacakları Resim, Makale veya Videolar İle İlgili Eğitimler Verilir.

a

Dileyen Müşterilerimiz İçin Güncellemeler Tarafımızdanda Yapılabilmektedir. Ayrıca Site Yedekleri Doğabilecek Tüm Problemlere Karşı Haftalık Olarak Alınmaktadır.Böylece web siteleriniz her zaman güvende olmuş olur.

a

Firmamız; Müşterileri İle Beraber Çalıştığı Süre İçerisinde Tarafımızdan 7/24 Olarak Destek Hakkına Ücretsiz Olarak Sahiptirler. Aynı Zamanda Pazarlama Departmanımız Tarafından da İş Geliştirme ve Tanıtım Programları İçin Destek Alabilirler.

Web Sitelerini Nasıl Tasarlıyoruz?

Yaptığımız Web Sitelerimizin Özelliklerini Nelerdir?

a

Yaptığımız tüm web site tasarımları responsive olarak kodlanmakta, tüm mobil platformlarda mobil uyumlu olarak çalışmaktadır.

a

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda, web siteleri kolay kullanıcı arayüzü ile müşterilerimize sunulmaktadır.

a

Aurora Yazılım müşterilerine özel; kurumsal sitelerde web alanı ve site trafiği sınırsız olarak sunulmaktadır.

a

Yaptığımiz tüm web tabanlı yazılım ve tasarımlarda SEO uyumlu yazılımlar yaparak firmanızı üst sıralara taşırız.

a

Web sitenizin yazılımları Clean Code mantığı ile yazılarak, sitenizin hızı üst düzeyde olur ve gereksiz kod karmaşası olmaz.

a

Tüm işlerde teslim sonrası 7/24 destek vermekte yedekleme ve güncellemeleri gerçekleştirmekteyiz .