Aurora Yazılım Web Site Tasarımı ve E-Ticaret

Bizi Tanıyın

Aurora Yazılım Hakkında
Donec sollicitudin magnaultric semper. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur.

"Aurora Yazılım" İşinizin Geleceğine Işık Tutuyor

Hakkımızda bilmeniz gereken en önemli şey Aurora Yazılımın tüm web sitesi, e-ticaret yazılımları ve seo’da Edremit’ten tüm Türkiye’ye uzanan ve geleceğim en iyi web tasarım ve yazılım firmalarından bir tanesi olacağıdır. 2006 Yılından bu yana ortalama 380 müşterisi ile işinizin geleceğine ışık tutarak, gelişen teknoloji ile her teknolojinin kendine özgü tasarım ve yazılım elemanlarını kullanan, sürekli kendini geliştiren yazılım firmasıdır. Aurora yazılımın önceliği her zaman kullanıcılarını ön planda tutarak onları en doğru hedef müşterilerine ulaştırmıştır.

Misyon ve Değerler

Misyonumuz;

Aurora Yazılım, yaptığı tüm işlerinde standartların üstünde işler ortaya koyarak, çevikliği, çalışkanlığı ve verimliliği sayesinde müşterilerinin işlerine değer katacak şekilde onlara zamanında teslim işler ile hizmet öncesi ve sonrası destek sağlayarak, müşteri çıkarlarını en üst düzeyde tutup verimliliği sağlayan bir firma olmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz;

Ülkemizin çağdaşlaşma sürecinin büyük bir parçası olan yazılım teknolojilerinin gelişmelerine katkıda bulunarak Türkiye’nin saygın İnteraktif yazılım firmaları arasında yer alıp, ulusal ve uluslararası alanda Aurora Yazılım olarak “bizde buradayız” demektir.

Çalışma Prensiplerimiz

Bizler çalışmaya başlamadan önce, yayın konusu olacak içeriklerin geliştirilmesi, anlaşılır olması ve size özgün tanıtım makaleleriyle firmanızı en iyi şekilde ifade etmesini hedefleriz. Bu sayede sizi en iyi şekilde tanıtabilmek ve sizi diğer firmalardan ayırt edilmesini sağlayacak en önemli adımı atmış oluruz.Ardından firma, kurum veya şahsınıza uygun olabilecek tasarımları seçeneğinize sunarız. Beğendiğiniz tasarımlarımız tamamen sizi yansıtacak şekilde özgün olarak hazırlanır. Süreç tamamlanmasından sonra ilk yıl boyunca neredeyse tüm güncellemelerinizi ücretsiz olarak yapar yada sizin isteğiniz doğrultusunda firmanıza eğitim vererek siteyi en iyi şekilde kullanmanızı sağlarız.

Tecrübe

Aurora Yazılım, işlerini yaptığı tüm firmalara, internet tarafındaki çözümlerini ve tanıtımlarını en iyi şekilde yapmak amacı ile kuruldu. 2006 yılından bu zamana kadar, işini tamamladığı tüm firmalara bağlılığını gözeterek, kesin çözümler sunarak, web tasarım ve yazılım işinde en iyisi olmak amacıyla; en kaliteli, güvenli, hızlı ve en iyi tasarımlı siteleri müşterilerine sunmaktadır.

Aurora Yazılım çözümünü üstlendiği kuruluşların web tasarım ihtiyaçlarını karşılarken ne gibi dengelerinin olduğunu, ne istediklerini ve onlar için en iyi çözümün ne olacağını belirler ve uygular. Bu ihtiyaçların cevabı firmamızın uzmanlığındaki yüksek bilgi birikimleri sayesinde çözüme kavuşur.

En iyi adımları atacak iken ve tanıtma, sunuş planları ile hedefe, en elverişli ve en uygun bütçeyle ve müşterinin bu yatırımını boşa çıkarmayacak şekilde en iyiyi vermek için çalışır.

Aurora Yazılım gücünü tasarımlarını ve yazılımlarını müşterilerine en kaliteli şekilde sunarak, onların ihtiyaçlarına kesin çözüm sunarak planlı ve profesyonelce çalışmasından alır.

Aurora web tasarım firması olarak hakkımızda bilmeniz gereken şeylerden bir tanesi de müşterileri ile olan samimiyeti ve uzun yıllardır sahip olduğu deneyimlerin getirdiği özgüven sayesinde işlerine de en iyi kaliteyi kolaylıka yansıtabilmesidir.

Kalite Anlayışı

Aurora web tasarım , yazılım ve proje geliştirme firması, 2006 dan bugüne kadar ortalama 400 firma, kurum ve kuruluşa web sitesi projesi sunmuş ve bu projeleri bitirmiş bir firmadır. Bu büyüklükteki derin bir tecrübe web tasarım firmaları arasında bizi en önde tutan etmenlerden bir tanesidir. Müşteri bağlılığını sadece kaliteli işler yapacağız düşüncesinin ortaya koyacağı başarılı işler düşünceleri ile işlerine yöne vermektedir. Bu bağlamda müşteri sayımız sürekli olarak artış grafiği çizmektedir. Aurora web tasarım şunu biliyor ki; müşteri memnuniyetini sağlayan şey kalite belgeleri veya müşteri çokluğunun öz güveni yerine; yaptığı tüm işlerinin, tüm müşterilerinin istek ve heyecanlarını tek tek yakalayarak, istekle ve heyecanla yaptığı çalışmalarının ortaya çıkan sonuçlarının “işte bu” denmesinin keyfini yaşamak, kalite adına en büyük tescil belgesidir. Kalite bilincinin her zaman farkında olan ve yöneticisinden tüm personellerine dek uzanan kalitenin bir kültür olduğu farkındalığıyla davranan Aurora web tasarım ve yazılım ajansı; müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutar ve bu tutarlılık çizgisinden asla şaşmadan yoluna devam eder. Müşterilerini seçerek çalışan Aurora web tasarım; ülkemizde ki internet ve bilişim teknolojileri çevresindeki büyüyüşüne katkıda bulunmayı da bir ana bir görev olarak bilir.

Aurora Yazılımı Tercih Etmek İçin Çok Sebebiniz Var!

Kalite, estetik, müşteri hizmeti ve daha bir çok unsuru bir arada tutarak çalışmayı benimsiyoruz