Aurora Yazılım Web Site Tasarımı ve E-Ticaret

SİZDE AURORA AİLESİNE KATILIN

Sektörel olarak geniş çapta kurumsal yazılım, otomasyon, e-ticaret, grafik hizmeti, tur acente yazılımları, entegrasyon hizmetleri ve dijital pazarlama hizmetleri ile Aurora Ailesi’nde hizmetler sunduk. Sizde bu ailenin bir parçası olun ve işletmenizin geleceğine ışık tutun.

Sektörlerimiz

Uluslararası ve Ulusal çapta olmak üzere; Kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, yardım dernekleri ve STK’lar, tiyatrolar ve sanat evleri, uluslararası yarışmalar ve festivaller, Gıda Firmaları Edremit Körfezi bölgemizde öncelikli olmak üzere bir çok sektörde kendimizi gösteriyoruz. Sağlık ve turizm sektöründe de öncelikli işlerimizde öne çıkan bir firmayız. Ağır ve hafif sanayi sektörlerinde, mühendislik alanlarında ve üretim sektöründe de bir çok referansımıza rastlayacaksınız. 

aurora yazılım ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Aurora Yazılım Balıkesir Edremit’ten hem yurt dışı hem de yurt içi firma kurum ve kuruluşlara hizmet etmektedir. Özellikle geniş referanslar ile bir çok sektörde ürün ve hizmet veren kurumsal firmalardan kobi’lere kadar yazılımlar geliştirmiştir. En çok referanslar gıda alanında bulunmaktadır. Uzmanlaşma alanı olarak sektörlerin ne olduğu ile ilgili değil kullandığımız alt yapıların tasarımları ve onlara eşlik eden geliştirmelerin ışığında memnuniyet sağlamaktayız.
Referanslar olarak en çok Edremit’te E-ticaret web siteleri, kurumsal web siteleri  geliştirdik. Akabinde Edremit’in çevre beldeleri olan Ayvalık, Burhaniye, Havran, Küçükkuyu, Akçay, Güre, Altınoluk’ta hizmet verdik. 

Bu denklemin dışında yurt dışında Almanya ve Ukrayna, yurt içinde Çanakkale ve ilçelerinde, İzmir, Antalya, Bursa, İstanbul, Ankara, Muğla için kurumsal siteler ve E-ticaret yazılımları geliştirdik. Sizler de Aurora Yazılım ailesine katılarak paydaşımız olun.

Sektörel Referanslar

Gıda E-Ticaret Yazılımları, Belediye Web Siteleri, Dernek Siteleri, Oda Siteleri, Güzellik Salonları Web Siteleri, Eğlence Merkezi Web Siteleri, Okul Web Siteleri, Eğitim Web Siteleri ve Aklınıza Gelebilecek Tüm Sektörler için Web siteleri Yazılımları Üretiyoruz. Aynı Zamanda Muhasebe Programı ile Pazaryerleri ve E-Ticaret Entegrasyonları, Kargo Entegrasyonu, Facebook ve Instagram Shop Mağazaları Kurulumu, Pazaryerleri Kurulumları ve Bu Hizmetlerinin Tümünün Danışmanlıklarını ve Eğitimlerini de Vermekteyiz.


Sektörünüz ne olursa olsun, ne üretiyor olursanız olun iyi bir başlangıç yapmak için Aurora en doğru tercihiniz olacak. Firmalarınızın tüm yazılımları danışmanlıktan, kuruluma kadar tüm sistemi kapsamaktadır.