Aurora Yazılım Web Site Tasarımı ve E-Ticaret

Web Tasarım Hizmetleri

Mobil Cihazlarınız ile Uyumlu Yeni Nesil, Son Teknoloji Web Site
Tasarımları Kolay Kullanıcı Arayüzü ve %100 Seo Uyumlu Siteler.
Şık Tasarımlı, Kaliteli Güncel Web Yazılımları ve Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Ve Ticari Web Site Tasarımları

Web tasarım firmamız; Bir Kurum, kuruluş veya şahısın ürünlerini, hizmetlerini, kurumsal yapısını dışa dönük olarak internet ortamında sergileyeceği vitrini web siteleridir. Bu Yapılar kendilerini en iyi biçimde ifade edemezler ise çok iyi bir firma dahi olsa dışarıda bırakacağı intiba bilmeyenler için kötü bir imaj bırakabilir.Kuruluşların kendilerini en iyi şekilde ifade edeceği web sitelerini; kurumlarının renginden, logosundan ve kurumsal kimliğine kadar en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bir web tasarım ve yazılım firması olarak gelişen web teknolojilerine en uygun şekilde müşterimize teslim ediyor ve müşterimizin bizimle çalıştığı süreç içerisinde web tasarımı ile tüm destekleri kesin olarak yenilikçi bir yaklaşımla uyguluyoruz.
Web tasarım hizmetlerini tamamen firma profiline uygun tasarlıyoruz.

Yapılan tüm web siteleri mobil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanmaktadır.

Kullanıcıların kullanımına ve rahatına uygun siteler tasarlanmaktadır.

Creatif Web Uygulamaları

E-Ticaret, Emlak, Otomotiv, Sağlık, İnşaat Gibi Tüm Sektörlerde Kesin ve Kalıcı Çözümler

Yönetim Paneli

Web Sitelerimiz Yönetim Panellidir. Müşterilerimizinde Tüm Güncellemelerini Rahatlıkla Yapabileceği Şekilde Tasarlanmıştır. Müşterilerimiz İçin Panelde Güncelleme Yapacakları Resim, Makale veya Videolar İle İlgili Eğitimler Verilir.

Web Güncelleme

Dileyen Müşterilerimiz İçin Güncellemeler Tarafımızdan da Yapılabilmektedir. Ayrıca Site Yedekleri Doğabilecek Tüm Problemlere Karşı Haftalık Olarak Alınmaktadır. Böylece web siteleriniz her zaman güvende olmuş olur.

7/24 Teknik Destek

Firmamız; Müşterileri İle Beraber Çalıştığı Süre İçerisinde Tarafımızdan 7/24 Olarak Destek Hakkına Ücretsiz Olarak Sahiptirler. Aynı Zamanda Pazarlama Departmanımız Tarafından da İş Geliştirme ve Tanıtım Programları İçin Destek Alabilirler.

Web Tasarımı ve Uygulama Geliştirme Süreçleri

Aurora Yazılım, Web Tasarım Hizmetleri Bir Web Sitesini Tasarlıyor İken Aşağıdaki Süreçleri Adım Adım İzleyerek Web Tasarım Sürecini Tamamlar.Web Tasarımı Yapacağı Firmayı Analiz Eder, Firmanın Hedefine En Uygun Tasarım Şablonunu Uygular. Elde ettiği sonuçları müşterisi ile paylaşır ve tasarım becerilerini firmaya en yetkin şekilde tasarlama sürecine girer.Bu Süreçte Adım Adım Müşterisinin Kurumsal Kimliğine Uyacak En İyi Tasarımı Ortaya Koyar. Müşterilerimiz İle Tasarım Sürecinde Birlikte Ortak Bir Çalışmaya Gireriz ve Bu Aşamada Müşterilerimizden Aldığımız Tüm Bilgileri Web Sitesinde Yayınlarız. Tasarım Süreci Sonunda ise Yapılması İstenen Tüm Değişiklikleri Birer Birer Uygularız. Ayrıca Küçük Site Güncellemelerinden de Kesinlikle Ücret Talep Etmeyiz. Sizi Gizli Maliyetler ile Asla Boğmayız.

Web Sitelerini Nasıl Tasarlıyoruz?

Yaptığımız Web Sitelerimizin Özelliklerini Nelerdir?

Mobil Uyumlu Siteler

Yaptığımız tüm web site tasarımları responsive olarak kodlanmakta, tüm mobil platformlarda mobil uyumlu olarak çalışmaktadır.

Sınırsız Trafik

Aurora Yazılım müşterilerine özel; kurumsal sitelerde web alanı ve site trafiği sınırsız olarak sunulmaktadır.

Hızlı Siteler

Web sitenizin yazılımları Clean Code mantığı ile yazılarak, sitenizin hızı üst düzeyde olur ve gereksiz kod karmaşası olmaz.

Anlaşılır Arayüz

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda, web siteleri kolay kullanıcı arayüzü ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Seo Uyumu

Yaptığımiz tüm web tabanlı yazılım ve tasarımlarda SEO uyumlu yazılımlar yaparak firmanızı üst sıralara taşırız.

Sürekli Destek

Tüm işlerde teslim sonrası 7/24 destek vermekte yedekleme ve güncellemeleri gerçekleştirmekteyiz .